Woestijnpiraten - Dan Walker en Willeke Lempens

17,50
De beste prijs bij Wehkamp.nl


Categorieën:

Verzendkosten € 5,95
Op werkdagen voor 23:00 besteld morgen in huis, voor 12:00 uur vanavond al!
Retour Gratis retour binnen 14 dagen
Bezorgd door DHL

Over Woestijnpiraten - Dan Walker en Willeke Lempens

Woestijnpiraten van Dan WalkerDe Luchtpiraten zijn terug – en nu in de woestijn!Zoya zag ze het eerst: vurige, oranje lichten aan de nachtelijke hemel. Eerst dacht ze dat het misschien vuurwerk was, of sterren, misschien lantaarns. Maar het waren brandende raketten en ze kwamen recht op hen af. De Waterjuffer werd aangevallen… Het laatste wat Zoya zag, was een storm van oranje vuur. Nu ligt ze op de harde grond, omringd door smeulend puin, terwijl Lendon Kanes koude, maniakale lach nog nagalmt in haar oren. Net toen ze dacht dat ze aan hem was ontkomen, kwam hij terug om hen allemaal te vernietigen.Auteur Dan Walker heeft een spannende fantasiewereld gecreëerd vol vliegende schepen en luchtdieven, met snelle overrompelende acties en heerlijk stoere personages. Welkom aan boord!• Tweede deel in stoere serie met krachtig hoofdpersonage • Voor fans van Percy Jackson en De Grijze JagerOver Luchtpiraten: ‘Een tienerboek vol spanning, dat makkelijk weg leest.’ Chicklit.nl‘Een actiefilm in boekvorm!’ Leesbevorderingindeklas.nl

Vestigings adres: Meeuwenlaan 2
Telefoonnummer: 038-8454545
KVK nummer: 27109571