Groene Haar laatste woorden - Linda Green

15,99
De beste prijs bij Wehkamp.nl


Categorieën:
Kleur:
Groen

Verzendkosten € 5,95
Op werkdagen voor 23:00 besteld morgen in huis, voor 12:00 uur vanavond al!
Retour Gratis retour binnen 14 dagen
Bezorgd door DHL

Over Groene Haar laatste woorden - Linda Green

Een ijzingwekkende psychologische thriller over het verwoestende effect van lang bewaarde geheimenVoor de lezers van Alex Marwood en Gillian FlynnEr zijn babyâs achter in de tuin. Zorg goed voor mijn babyâs.Vlak voor Betty sterft, vraagt ze haar kleindochter Nicola om goed voor haar babyâs te zorgen. In eerste instantie denkt Nicola dat Betty het over de beeldjes heeft die achter in de tuin staan. Maar als haar dochter tijdens het spelen een botje vindt, schakelt ze de politie in.Terwijl het onderzoek in volle gang is, doet men ook in de tuin van de buren een gruwelijke vondst. Langzaam wordt duidelijk dat deze keurig onderhouden achtertuinen al jaren een verschrikkelijk geheim verbergen. En dat iemand tot alles in staat is om te voorkomen dat de waarheid aan het licht komt.De pers over Ik tel tot tienâDe spanning en emotie zijn voelbaar op elke pagina. Een echte pageturner.â The TelegraphâEen snoeihard verhaal met zoveel opgebouwde spanning dat je je moet beheersen om niet even de laatste pagina te lezen.â NBD BiblionâDe spanning is ondraaglijk en dan moet de twist nog komen. Een veel te realistisch verhaal waar ouders niet van zullen kunnen slapen.â Sunday Mirror

Vestigings adres: Meeuwenlaan 2
Telefoonnummer: 038-8454545
KVK nummer: 27109571